Pozrite sa, ako si počas posledného roka viedlo 500 najlepších spoločností strednej a východnej Európy.

14. ročník štúdie CEE Top 500 ponúka pohľad do budúcnosti a sumarizuje ekonomickú aktivitu v regióne za predchádzajúci rok. Okrem toho popisuje stav 500 najväčších spoločností v CEE podľa ich obratu. Toto vydanie popisuje problémy nového pandemického prostredia Covid-19, ako aj to, ako sa spoločnosť prispôsobila tejto novej situácii. V roku 2020 sa spoločnosti v strednej a východnej Európe dobre prispôsobili novému pandemickému prostrediu, aj keď obrat 500 najväčších spoločností klesol v roku 2020 o 3,3 %. Hoci mnohí z nich by bez vládnych dotácií neprežili ďalšie blokády a reštriktívne opatrenia, pre iných bola pandémia Covid-19 obdobím ziskov a prosperity.

Naša publikácia je zadarmo.

Jednoducho si ju stiahnite vyplnením formulára vpravo!

Ak potrebujete získať kľúčové finančné ukazovatele špičkových spoločností alebo vašich obchodných partnerov, naši odborníci vám radi pomôžu. Môžete nás kontaktovať telefonicky na +421 (2) 67 20 16 16, emailom na office-sk@coface.com, alebo si môžete vyhľadať spoločnosť zadarmo v našej online databáze Icon.

Chcete sa dozvedieť viac o spoločnosti Coface a ako vám môžeme pomôcť pri podnikaní v krajinách strednej a východnej Európy?

Navštívte lokálne webové stránky www.coface.sk
Súhlasím s tým, že moje osobné údaje sú uložené, spracovávané a používané spoločnosťou Coface. Tento súhlas možno kedykoľvek odvolať.